DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 16mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.4mrad |
| Fan Angle | 30° |
| Line Thickness | <0.3mm@0.078m |
| Operating Distance | 0.078m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | fixed (78mm) |
| Output Aperture | 3.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 40 - 100, typ 64mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E532-10-5(24x120)APT20 注文番号: 70120424 focusable isolated Expander lasermodule, green, 532nm, 10mW, 5V DC, 24x120mm, class 3R 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-5-F(14x45)-C1000-CON 注文番号: 70106916 Focusable isolated line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC520-15-24-F(16x65)-QCW 注文番号: 70121032 isolated, adjustable line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 90°, 15mW, 12V-24V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, flash frequency 1kHz 420.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI520-0.4-3(8x25)-QCW 注文番号: 70121841 adjustable, isolated Dot lasermodule, green, 520nm, 0.4mW, 3V DC, 8x25mm, class 1, current 35mA, QCW 10kHz modulation, focusable 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-1-24(12x40)-QCW 注文番号: 70121025 Dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 1mW, 12-24V DC, 12x40mm, class 2, 1kHz intenal modulation 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E405-20-5(24x96) 注文番号: 70140392 focusable isolated Expander lasermodule, blue, 405nm, 20mW, 5V DC, 24x96mm, class 3R 543.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG520-12-24(12x40) 注文番号: 70121018 Dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 12mW, 12-24V DC, 12x40mm, class 3B 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH808-350-3(20x60) 注文番号: 70102154 isolated Line lasermodule, infrared, 90°, 808nm, 350mW, 3V DC, 20x60mm, class 3R 361.26 EUR |