L520-5-3(10x38)-F5000-C127
Isolierter Linienlaser, 520nm, grün, 5mW, 3-7V DC, 90°, 10x38mm, Laserklasse 1M
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 130mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 23 - 25, typ 24V DC |
| Operating Current | 5 - 30, typ 15mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 9.5g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. |
| Stripping of wire | 10mm |
| Stripping of cable cover | 20mm |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| IMD830-0.4-5(14x30)-10kHz 注文番号: 70120202 internal modulated isolated Dot lasermodule, infrared, 830nm, 0.4mW, 5V DC, 14x30mm, class 1, 10kHz blinking 105.80 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R247 注文番号: 70108033 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 25° @645nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB532-12-3-FA(22x105)-S-AP 注文番号: 70135404 axial parallel Dot lasermodule, green, 532nm, 12mW, 3V DC, 22x105mm, class 3R 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R383 注文番号: 70148381 Diffractive Optical Element DOE: Quasi Continuous Line - 51° @ 840nm PC 8x0.63mm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI635-5-3(12x34) 注文番号: 70101669 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 69.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-35-5(15X60)60-F35-PWL 注文番号: 70160208 line laser, red, 60°, 650nm, 35mW, focus 35mm, 5V DC, 15x60mm, class 3R, Powell lens, TTL 0-5V 1,033.53 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-5-5(9x21)60-ADJ 注文番号: 70134612 Adjustabel Line lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3-5V DC, 9x21mm, class 1 39.41 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-3(12x32)30 注文番号: 70115079 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 59.58 EUR |