DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 60° |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 150mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 5V DC |
| Operating Current | 15 - 60, typ 30mA |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.1g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-5(16x45)-PL 注文番号: 70110456 isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 5V DC, 16x45mm, class 1, protection lens 62.94 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R213 注文番号: 70107906 Diffractive Optical Element DOE 11 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 42° @635nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB520-10-24-FA(20x80)F22000PL-WP 注文番号: 70147056 isolated dot lasermodule, green, 520nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 3R, Water proof IP 67, Focal position 22000mm, cable length C5000 378.07 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E405-20-5(24x96) 注文番号: 70140392 focusable isolated Expander lasermodule, blue, 405nm, 20mW, 5V DC, 24x96mm, class 3R 543.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD635-1-3(16X90)-F1300-NT 注文番号: 70191011 Dot laser, red, 635nm, 1mW, 3V DC, Focus 1.3m, 16x90mm, Class 2, including power supply. 115.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| WARNZEICHEN-LASERSTRAHLUNG-SET10 注文番号: 70145977 Aufkleber Warnschild "Achtung Laserstrahlung" Aufkleber dreieckig, 15cm Pack 10 Stück 17.56 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-10600-38 注文番号: 70152463 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, full protection, fitover - 150mm x 85mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 190-360nm, protection level OD 7+; Wavelength: 10600nm, protection level OD 7+; * Especially suitable for: Laser IR 10600nm, 100.76 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC520-5-5-F(16x65)-QCW-C2000 注文番号: 70132496 isolated adjustable line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 90°, 5mW, 5V DC, 16x65mm, class 1, internal modulation 1kHz 319.24 EUR |