DH658-60-3(22x65)
isolated focusable dotlaser, 658nm, 60mW, 3V DC, 22x65mm, Laserclass 3B
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1M |
| Divergence | 1mrad |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 5, typ 5V DC |
| Operating Current | 15 - 70, typ 30mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Alpha | 31° |
| Beta | 22° |
| Gamma | 0.44° |
| Delta | 22° |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE246-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111408 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R246 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE234-635-5-6(10x22) 注文番号: 70112382 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 46°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R234 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI650-4-3(8x26)30DEG-F100 注文番号: 70110524 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 4mW, 3V DC, 8x26mm, class 1 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(20x20x80)-S-AP 注文番号: 70120226 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 20x20x80mm, class 2, axial parallel, with switch and battery supply 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE264-635-5-5(10x24)-ADJ 注文番号: 70133974 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:9 Dot Line PC 8x1.2mm 0,9° @670nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R264 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| BALLHEAD-MOUNT-08(25x66) 注文番号: 70117844 Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachment 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-6(16x45)-F500-PL-C1000 注文番号: 70106763 isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 5mW, 6V DC, 16x45mm, class 1, protection lens 116.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD532-10-3(16x62)-DOE-C 注文番号: 70145625 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 10mW, 3V DC, 16x62mm, class 3R, modulated 562.94 EUR |