F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.4mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <0.1mm@0.15m |
| Operating Distance | 0.15m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | fixed (150mm) |
| Output Aperture | 3.5mm |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 50, typ 32mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 4.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL635-5-3(9x25)4DEG 注文番号: 70110036 Line lasermodule, red, 4°, 635nm, 5mW, 3V DC, 9x25mm, class 3R 21.76 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R241 注文番号: 70107975 Diffractive Optical Element DOE 21x21 DOTS - PC - 8x1,2mm 6.8° @635nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LDI650-5-24(14x50)-F1000-CON 注文番号: 70126921 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x50mm, class 1, cablelength 2m, with connector M12x1 137.73 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R245 注文番号: 70108019 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10° @633nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| EJ658-100-5(20x70)-CON 注文番号: 70129755 Expander Lasermodule red focusable for Illumination and Inspection, 658nm, 5V DC, 100mW, class 3R 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-1-3-F(14X45)-CON 注文番号: 70156829 focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 1, Connector 2.5mm 108.32 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-1-3(12x32)10DEG-F110 注文番号: 70129250 Isolated line lasermodule, green, 10°, 520nm, 1mW, 3V DC, 12x32mm, class 1, focus f=110mm, 1kHz modulation frquency 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE280-635-5-5(10x24)-ADJ 注文番号: 70134186 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 60° @635nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R280 104.96 EUR |