LD532-10-5(20x80)110DEG-C148
Line lasermodule, green, 110°, 532nm, 10mW, 5V DC, 20x80mm, class 1M, cable 148…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.3mrad |
| Size of Laserdot | 4mm@5m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 100 - 300, typ 300mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | 15°C - 35°C |
| Storage Temperature | -40°C - 70°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 42g |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD520-1-3(22x105)-S-AP-QCW 注文番号: 70122343 Dot lasermodule, green , 520nm, 1mW, 3V DC, 22x105mm, class 2, internal modulation, axial parallel 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMLB850-15-5-F(16X45)10 注文番号: 70153453 isolated focusable line lasermodule, IR, 10°, 850nm, 15mW, 5V DC, 16x45mm, class 3R, power adjustable 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE532-5-3-S(22x112)-F400 注文番号: 70120066 DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 3R, Focus 400mm 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-5(14x45)110DEG-NT 注文番号: 70131161 isolated Line lasermodule, red, 110°, 650nm, 16mW, 5V DC, 14x45mm, class 2, with power supply 167.98 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD658-50-230(35x140)-DOE 注文番号: 70115321 Adjustable isolated DOE lasermodule, red, 658nm, 50mW, 230V AC, 35x140mm, class 3B 781.43 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-1-12(9x20)-C400-JST 注文番号: 70124248 dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 12V DC, 9x20mm, class 2, cable 400mm, with JST Connector C200030-03-90-01 15.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-0.4-4.5(14x64)-S-AP 注文番号: 70121889 Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 14x64mm, class 1 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119435 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 470.50 EUR |