DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 0.7mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 2.5mrad |
| Size of Laserdot | 10mm@5m |
| Operating Distance | 5000m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 127mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 3 - 5, typ 3V DC |
| Operating Current | 5 - 20, typ 10mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -20°C - 85°C |
| Weight | 1.2g |
| Stripping of wire | 3mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F640-0.2-4(6.5x25) 注文番号: 70127270 Fiber lasermodule, red, 640nm, 0.2mW, 4V DC, 6x25mm, class 1 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-620-700-04 注文番号: 70189926 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable temples, CE-certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 620-700nm, Protection levels D LB5 + IR LB8 LP Especially suitable for: Laser Red 635nm, RED 650nm 119.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-635-5-6(10x22) 注文番号: 70112085 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R215 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFBAT-AA03-CON2.5 注文番号: 70116243 Batterypack with DC Connector 2,5mm, Output: 3V DC, incl. 2 x AA cell 10.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE219-635-10-5-F(16x62) 注文番号: 70138177 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 10mW, 5V DC, 16x62mm, class 2M, inkl. DOE Kreis - PMMA - 8x1mm 31,2° @592nm 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFBAT-AA03-CON2.1-C1000 注文番号: 70191004 Battery pack with DC connector 2.1mm (GND inside) and cable length 1m, 3V DC, incl. 2 x AA battery 14.20 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-22(48X86) 注文番号: 70161205 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 22mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-12(12x40)-F100-A0.5-C140 注文番号: 70106817 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 12V DC, 12x40mm, class 2 64.62 EUR |