GEBOTSZEICHEN-SCHUTZBRILLE-SET10
Aufkleber Gebotszeichen Augenschutz benutzen - Schutzbrille tragen
rund, 14cm…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1500mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 30mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 20g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-9-3(12x34) 注文番号: 70101911 isolated dot lasermodule, red, 650nm, 9mW, 3V DC, 12x34mm, class 3B 73.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| L650-1-3(9x26) 注文番号: 70131109 Line lasermodule, 90°, red, 650nm, 1mW, 3-5V DC, 9x26mm, class 1 28.49 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-20-3(20x80) 注文番号: 70101324 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 20mW, 3V DC, 20x80mm, class 3B 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E635-2-3(24x96)APT20 注文番号: 70102390 focusable isolated Expander lasermodule, red, 635nm, 2mW, 3V DC, 24x96mm, class 3R 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E532-0.6-3(24X120)APT20-C300-C 注文番号: 70153095 focusable isolated Expander lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 24x120mm, class 2, with DC 2.5mm plug 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-10-5(22x80)120-ADJ-POTI 注文番号: 70134636 Isolated Adjustable Line lasermodule, red, 120°, 635nm, 10mW, 5V DC, 22x80mm, class 1,Laser line thickness, brightness and line length adjustable, incl. connector 352.86 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-3-3(8x21) 注文番号: 70101607 Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 68.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MB635-3-5(16x45) 注文番号: 70100631 modulated isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 5V DC, 16x45mm, class 3R 82.27 EUR |