DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.6mrad |
| Size of Laserdot | <1mm@2m |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | YVO4+KTP |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Axial Divergence | ±0.25° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (2000mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 75 - 225, typ 150mA |
| Battery | CR123A Lithium Battery, 3V 1400mAh |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 87g |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3R-DE 注文番号: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3B-IR-EN 注文番号: 70119657 Safety Label english DIN EN 60825, Class 3B, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-17(45x75) 注文番号: 70115185 Mount for Lasermodul 17mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-5-5-FA(14x45)-CON 注文番号: 70130843 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 3R, with connector 113.36 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-5-24(20x80)-F800 注文番号: 70115536 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 24V DC, 20x80mm, class 1 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-5-3(7x14)-ADJ 注文番号: 70124361 Adjustable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 7x14mm, class 3R 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-5-3(8x26)30DEG-F285 注文番号: 70109450 isolated Line lasermodule, red, 30°, 635nm, 5mW, 3V DC, 8x26mm, class 1, focus 285mm 68.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-15-24(20x80)-PL-C1500 注文番号: 70122299 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 15mW, 24V DC, 20x80mm, class 2 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ635-0.3-5(10.6x12.2)-F100 注文番号: 70140903 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.3mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 1 87.31 EUR |