DOE-DE-R199
Diffraktive optical Element DOE Quasi-continous line - PC - 8x0.63mm - 45.5° @4…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | 2mm@5m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 5% @ -10-45°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1000mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 12 - 24, typ 24V DC |
| Operating Current | 20 - 75, typ 50mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 50g |
| internal modulation frequency | 1kHz |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | NT-TT-12 注文番号: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB658-50-230(40x210) 注文番号: 70110227 isolated Line lasermodule, red, 90°, 658nm, 50mW, 230V AC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 478.91 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI650-2.5-3(8x26)45 注文番号: 70102239 Isolated Line lasermodule, red, 45°, 650nm, 2.5mW, 3V DC, 8x26mm, class 1 41.93 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE250-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118926 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 29,3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R250 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-110DEG 注文番号: 70159103 PICOMARK Lens, Line, 110° 32.69 EUR |