DOE249-635-10-24-F(16X62)
Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 24V DC, 16x62mm, Class…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1360mm |
| Focus | 固定した |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 90, typ 60mA |
| Housing Color | cyan |
| Connector | 2.5 mm DC plug (GND pole inner) |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 43g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
| Alpha | 6.1° |
| a | 10.7mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-30-5(20x118)-F3000-SIDE-NT 注文番号: 70145151 isolated Line lasermodule, green, 110°, 520nm, 30mW, 5V DC, 20x118mm, focus 3m, class 2, 90° turned Head, with power supply 571.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-10(48X86) 注文番号: 70160970 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 10mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-10-5(16X65)-DOE 注文番号: 70138160 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 10mW, 5V DC, 16x65mm, class 3R 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E532-5-3(24x120)APT20 注文番号: 70102499 focusable isolated Expander lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 24x120mm, class 2M 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI520-1-5(12x40)-C200-QCW 注文番号: 70128185 isolated Dot lasermodule, direct green, 520nm, 1mW, 5V DC, 12x40mm, class 2, internal modulation 1kHz 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-650-1000 注文番号: 70158717 collimated isolated Line lasermodule, red, 650nm, 1000mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-3-3(16x60) 注文番号: 70101072 Dot lasermodule, green, 532nm, 3mW, 3V DC, 16x60mm, class 3R 147.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-1-3(4x20)-ADJ 注文番号: 70135879 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 4x20mm, class 2 20.08 EUR |