DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.8mrad |
| Size of Laserdot | <8mm@10m |
| Operating Distance | 30m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 2mm |
| Lifetime | >6000h |
| Operating Voltage | 3.5 - 7, typ 5V DC |
| Operating Current | 120 - 170, typ 150mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 3g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| PCB | Ja |
| PCB size | 18x7mm |
| internal modulation frequency | 1kHz |
![]() | BATT-ELOCK-ER17335 注文番号: 70134322 Lithium Batterie ER17335 3,6 Volt, 2/3 AA, 2100mAh, suitable for ELOCK und ELOCK2 locks 15.04 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-30-230(40x210) 注文番号: 70110234 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 30mW, 230V AC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 419.33 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-532-10-3-F(16x65) 注文番号: 70129243 Adjustable DOE Laser, green, 532nm, 10mW, 3V DC, Laser class 3R without DOE, 16x65mm, incl. DOE R 205 5° @650nm 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI650-7-5(14x34) 注文番号: 70115413 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 7mW, 5V DC, 14x34mm, class 3R 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-8-5(12X34) 注文番号: 70156034 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 8mW, 5V DC, 12x34mm, class 3B 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDE940-1-5(12X40) 注文番号: 70159554 Dot lasermodule, infrared, 940nm, 1mW, 5V DC, 12x40mm, class 1 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| D520-10-3(12x30)-DOE-PREVERSION 注文番号: 70129298 isolated Dot lasermodule, green, 515nm, 10mW, 3V DC, 12x30mm, class 3R 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-5-24(20x80)-PL-F300 注文番号: 70132274 isolated Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 5mW, 24V DC, 20x80mm, class 1M, focus 300mm, incl. connector 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE285-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118940 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R285 268.82 EUR |