DOE-DE-R350
Diffractive Optical Element DOE 15 Lines (Rectangular) - 23,8° @ 520nm PC 8x1.…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.4mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | 合わせできる |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1130mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 3 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 30mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 40g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-1-3(7x14)-ADJ-C50 注文番号: 70107111 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 7x14mm, class 2 19.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-3-F(16x65)-QCW-DOE335 注文番号: 70143102 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, for 8mm diffractive optics, with DOE335 (33000-Dot Pseudo-Random Pattern 45.9°x31.5°@645nm) 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-650-600-60DEG 注文番号: 70159189 collimated isolated Line lasermodule, red, 650nm, 600mW, 230V, 80x80mm, class 3B 873.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-2.5-27(12x50)-AP-FM-IV 注文番号: 70137309 Isolated Dot Laser, red 635nm, 2.5mW, 21-27V DC, Laser class 3R, 12x50mm, MTTF at 40°C 10000h, at 23°C 25000h, axial parallel 105.64 EUR |
| E532-1-3(24X120)APT20-CON 注文番号: 70135183 Adjustable Isolated Expander Laser Module, Green, 532nm, 1mW, 3V DC, 24x120mm, Class 2, with 2.1mm DC Hollow Plug 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDC658-40-5(12x31) 注文番号: 70116083 modulated dot laser, red, 658nm, 40mW, 5V DC, 12x31mm, with M12 winding, class 3B 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-20-24(20x80)-PL-C200 注文番号: 70124767 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, M12x1 Connector 453.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| D635-5-3(10x22)-DOE-PREVERSION 注文番号: 70127744 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 10x22mm, class 3R 15.46 EUR |