F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <2mm@2m |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (2000mm) |
| Output Aperture | 6.8mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 40, typ 25mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 23.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-QD635-5-6(10x22)-ADJ 注文番号: 70108569 focusable DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3-12V DC, 10x22mm, class 3R 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA450-0.4-5(12X40) 注文番号: 70183795 Point laser module, blue, 450nm, 0.4mW, 5V DC, 12x40mm, Class 1 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-16-3-F-S(22x100)90 注文番号: 70110166 focusable Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 22x100mm, class 2 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE263-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119206 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 1:5 Dot Line PC 8x1.2mm 5,9° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R263 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-635-5-6(10x22) 注文番号: 70119459 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-1-3(20x80) 注文番号: 70100877 isolated line lasermodule, green, 90°, 532nm, 1mW, 3V DC, 20x80mm, class 1 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE265-532-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111224 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 1:19 Dot Line PC 8x1.2mm 13,3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R265 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-5-5(16x62)-DOE 注文番号: 70120004 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x62mm, class 3R 136.89 EUR |