DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 固定的 |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 25 - 65, typ 45mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 7.1° |
| Beta | 5° |
| Gamma | 0.34° |
| Delta | 5° |
| a | 12.4mm |
| b | 8.8mm |
| c | 0.59mm |
| d | 8.8mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-11(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70144161 Mount for Lasermodul 11mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-1-4.5(11x30)-F1000 订单号: 70126945 Line laser, red, 90°, 650nm, 1mW, 4.5-6V DC, 11x30mm, class 1 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMDA520-3-5(11.5X55) 订单号: 70182941 adjustable isolated Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 3DC, 12x55mm, class 3R, internal modulation 1kHz, with connector for power supply 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB450-10-24(15x60)30-ADJ 订单号: 70139426 Adjustable isolated line Laser, gaussian line, blue, 450nm, 30°, 10mW, 24V DC, 15x60mm, laser class 2M 714.20 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE284-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119091 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R284 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE405-50-5(16x50)45-PWL-F67-IC 订单号: 70136098 line laser, blue, 45°, 405nm, 50mW, 5V DC, 16x50mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Voltage control: 0 - 5 V for intensity control, TTL modulation 781.43 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E635-1-3(24x96)APT20 订单号: 70127607 focusable isolated Expander lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 24x96mm, class 2 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE233-635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70133837 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 30° @635, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R233 104.96 EUR |