F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 37° |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1360mm |
| Focus | 固定的 |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 125 - 375, typ 250mA |
| Housing Color | cyan |
| Connector | 2.5 mm DC plug (GND pole inner) |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 43g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
| Alpha | 37° |
| Beta | 27° |
| Gamma | 1.12° |
| Delta | 27° |
| a | 68mm |
| b | 48mm |
| c | 2mm |
| d | 48mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH532-1-3(10.5x46.5)-F3000 订单号: 70129663 ecnomical green laser module 101.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-3-3(6x20)-3000H-ADJ 订单号: 70133578 Adjustable Dot lasermodule, red, 650nm, 3mW, 3V DC, 6x20mm, class 3R 15.04 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFC635-5-5(9x20)45 订单号: 70141726 cross laser, red, 45°, 635nm, 5mW, 5V DC, 9x20mm, class 1 25.97 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-24-F(14x55)45-C100-CON 订单号: 70145830 Adjustable isolated line laser module, red, 45°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x55mm, Class 1, with M12 connector 125.13 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB650-25-3(16x45) 订单号: 70102208 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 25mW, 3V DC, 16x45mm, class 3B 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LDI650-5-24(14x50)-F1000-CON 订单号: 70126921 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x50mm, class 1, cablelength 2m, with connector M12x1 137.73 EUR |
![]() | |
|---|---|
| L520-2-3(10x38)-F5000-C127 订单号: 70129595 Isolated line laser, 520nm, green, 2mW, 3-7V DC, 90°, 10x38mm, class 1 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC635-1-3(6x30)-F150 订单号: 70107159 Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 3V DC, 6x30mm, class 1 85.63 EUR |