DOE245-635-1-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10°, 5V DC, Ø10x22mm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 6mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.6mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 60m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 90, typ 60mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| KS-MOUNT-12(36X62)-MAGNETIC 订单号: 70160246 Magnetic mount for laser module 12mm, diameter 36mm, height 62mm, plastic, holding force 6.5 kg 18.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-2.5-3(12x34) 订单号: 70100846 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 2.5mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 48.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB520-10-24-FA(20x80)-F22000-M12 订单号: 70152586 isolated dot lasermodule, green, 520nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 3R, Water proof IP 67, Focal position 22000mm, cable length C5000, incl. M12 connector 403.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-3-F(14x45) 订单号: 70104615 Adjustable isolated line laser module, red, 90°, 650nm, 5mW, 3V DC, 14x45mm, Class 1 101.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-3(12x32)30 订单号: 70115079 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 59.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MB650-3-5(16x50) 订单号: 70100655 modulated focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 3mW, 5V DC, 16x50mm, class 3R 73.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R247 订单号: 70108033 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 25° @645nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-24-5(16x45)-PL 订单号: 70110449 Modulated isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 5V DC, 16x45mm, protection lens, class 2M 235.21 EUR |