DOE245-635-1-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10°, 5V DC, Ø10x22mm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Max. Mod. Frequency | 10kHz |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 150 - 350, typ 250mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 55g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE247-DD635-5-24(16x65) 订单号: 70138931 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 1M, incl. DOE-R-247 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E405-20-5(24x96) 订单号: 70140392 focusable isolated Expander lasermodule, blue, 405nm, 20mW, 5V DC, 24x96mm, class 3R 543.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-0.4-3(16x45) 订单号: 70100440 cross lasermodule, red, 90°, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-5(16x45)15-F200 订单号: 70110463 isolated cross lasermodule, red, 15°, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x45mm, class 2M 116.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-2.5-3(12x32)60DEG 订单号: 70107401 isolated Line lasermodule, red, 60°, 635nm, 2.5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 59.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-10-5(22x80)120-ADJ-POTI 订单号: 70134636 Isolated Adjustable Line lasermodule, red, 120°, 635nm, 10mW, 5V DC, 22x80mm, class 1,Laser line thickness, brightness and line length adjustable, incl. connector 352.86 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE223-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119367 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R223 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE635-6-3(12x34) 订单号: 70101782 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 6mW, 3V DC, 12x34mm, class 3B 77.23 EUR |