DOE233-635-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 30°…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 2.5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 25m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 40, typ 25mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 17g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG635-6-3(12x34) 订单号: 70101836 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 6mW, 3V DC, 12x34mm, class 3B 71.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI670-2.5-3(8x21) 订单号: 70101065 Dot lasermodule, red, 670nm, 2.5mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 37.73 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E532-5-3(24x120)APT20 订单号: 70102499 focusable isolated Expander lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 24x120mm, class 2M 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-4-3(12x34) 订单号: 70101645 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE635-3-3(12x34) 订单号: 70101201 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-5-3(20x80)45-PL 订单号: 70104714 isolated Line lasermodule, green, 45°, 532nm, 5mW, 3V DC, 20x80mm, class 1, with protection lens 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-2.5-3(12x32) 订单号: 70101492 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 2.5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 52.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA980-20-3(22x70) 订单号: 70101379 isolated Dot lasermodule, infrared, 980nm, 20mW, 3V DC, 22x70mm, class 3B 294.03 EUR |