DOE254-635-1-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE 25 LINES - PC - 8x1,2mm 37°, 5V DC, Ø10x2…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 670nm (rot) |
| Optical Power | 2.2mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.4mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 20m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 25 - 70, typ 45mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 19g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8x21)-F90-AP-C 订单号: 70107487 Isolated dot Laser, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, Class 2, Focus 90mm, Axial parallel 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-3(8x23) 订单号: 70103878 Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 8x23mm, class 3R 10.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-1-5(12x34) 订单号: 70105582 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 12x34mm, class 2 46.13 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-1-3(20x95) 订单号: 70100037 Isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 20x95mm, class 2 218.40 EUR |