DOE286-635-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power su…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 16mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | Less than 1.5mm at 3 meters |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 3000mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 3 - 30, typ 11mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 98g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. |
| Protection Class | IPIP 54 |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE238-635-5-6(10x22) 订单号: 70125726 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW,DOE SOLID LINE CIRCLE - PC - 8x2.1mm 3.5° , 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R238 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE532-5-3-F-S(22x130)90 订单号: 70109665 focusable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x130mm, class 1 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH780-60-5(15x60)-ADJ 订单号: 70132670 Isolated Dot lasermodule, infrared, 780nm, 60mW, 5V DC, 15x60mm, class 3B 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD520-1-5(16x50)60DEG 订单号: 70129953 line lasermodule, 60°, green, 520nm, 1mW, 5V DC, 16x50mm, class 1 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD635-15-24(20x135)-M12 订单号: 70121759 isolated, adjustable Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 15mW, 24V DC, 20x135mm, class 2M, stainless steel housing, incl. Mounting 428.49 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE238-635-1-6(10x22) 订单号: 70150360 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE SOLID LINE CIRCLE - PC - 8x2.1mm 3.4° @520nm, Ø10x22mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R240 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-10-3(14x45)-KIT 订单号: 70113815 Lasermodule KIT, focusable, red, 650nm, 10mW Diode, 3V DC, 14x45mm, class 3B with driver and aluminium housing. 79.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-10-24(20x80)-PL-C1500 订单号: 70112757 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 1 327.65 EUR |