DJ650-0.7-3(4x15)-F5000-C127
Micro Dot Lasermodule, red, 650nm, 0.7mW, 3-5V DC, 4x15mm, class 2
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 28AWG, Typ 1061, UL1061 |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >6000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 130 - 230, typ 180mA |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 24g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Alpha | 5° |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PMMA |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-850-5-3(12x38) 订单号: 70127027 focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 850nm, 5mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm incl. DOE R260 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI405-1-24-F(12X45)-C500 订单号: 70115109 Adjustable dot laser module, blue, 405 nm, 1 mW, 24 V DC, Ø12x45 mm, Focus adjustable, Cable length 500 mm, Laser class 2 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE249-635-10-24-F(16X62) 订单号: 70181630 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 24V DC, 16x62mm, Class 2M, incl. DOE 249, cross 45° @635nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE212-520-15-24(20X135)-M12 订单号: 70156294 isolated, adjustable DOE lasermodule, green, 520nm, 15mW, 24V DC, 20x135mm, class 2M, stainless steel housing, incl. Mounting, with DOE-DE-R212 (Cross) 25° @ 520nm 781.43 EUR |
![]() | |
|---|---|
| RP-CG520-10-24-F(20X90)50DEG 订单号: 70183016 focusable isolated Cross lasermodule, green, 50°, 520nm, 10mW, 24V DC, 20x90mm, class 2M 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLB660-50-5(22x105)45DEG-PWL 订单号: 70140361 Line laser, 45°, red, 660nm, 50mW, 5V DC, 22x105 mm, thermal shutdown @50°C, adjustable focus, 5V TTL Modulation, 130mW laser diode 522.13 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD520-1-3(22x105)-S-AP-QCW 订单号: 70122343 Dot lasermodule, green , 520nm, 1mW, 3V DC, 22x105mm, class 2, internal modulation, axial parallel 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-QD635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70132083 focusable DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3-6V DC, 10x24mm, class 3R, suitable for DOE optics 31.85 EUR |