DOE215-635-5-6(10x24)-ADJ-NT
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18.2° @645nm,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 18.3° |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 150 - 450, typ 300mA |
| Connector | 2.5 mm DC socket (GND pole inner) |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 22g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
| Alpha | 18.3° |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
| DOE283-635-5-24-F(16X65) 订单号: 70154450 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 2M, incl. DOE R283, QC-Linie, 20° fan angle @633nm 235.21 EUR |
| DOE280-635-10-24-F(16X62) 订单号: 70181623 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 24V DC, 16x62mm, Class 2M, includes DOE 280, Cross 60° @ @635nm 302.44 EUR |
| DOE354-635-5-6(10X24) 订单号: 70181517 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW,DOE Square Grid 10x10 Lines 38.7° @660nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R354 104.96 EUR |