DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 175 x 155 x 60mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.25% |
| LB Rating | 620-700nm D LB5 + IR LB8 LP |
| Lens Color | Blue |
![]() | |
|---|---|
| LD532-10-24(20x80)-70115666 订单号: 70115666 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 1, with laserlabel 3mm from front edge Weight: 68g 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE520-10-4.5(15x34) 订单号: 70126006 Line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 120°, 10mW, 4.5V DC, 15x34mm, class 1M, internal modulation 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-30-230(40x210) 订单号: 70118520 isolated Line lasermodule, direct green, 90°, 520nm, 30mW, 230V AC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 588.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-PATIENT 订单号: 70190786 Patient glasses, full protection, universal fit, CE EN169 certified 17.56 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE234-635-5-6(10x22)-F300 订单号: 70114942 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 46°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R234 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F520-5-5(14X50)-CON-SMA 订单号: 70155525 Fiber lasermodule, green, 520nm, 5mW, 5V DC, 14x50mm, class 1, SMA connector, Fiber core diameter 200 µm /0.22N.A. 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS1-EN 订单号: 70112696 Safety Label english DIN EN 60825, Class 1, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-635-5-6(10x22) 订单号: 70119459 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 104.96 EUR |