F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Material | aluminium |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 70°C |
| Weight | 288g |
| Total Height (h1) | 86mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 74mm |
| Height of Base (h3) | 37mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø8mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø48mm |
| Width of Mount (b) | 26mm |
| Height of Mount Head (k) | 50mm |
| Depth of Mount (t) | 15mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±90° |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R369 订单号: 70137873 Diffractive Optical Element DOE Quasi Continuous Line - 36° @ 639nm PC 8x1.2mm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE227-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111262 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE Solid Line PC - 8x1,2mm 40° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R227 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| L520-0.2-5(16x70)100-F1000-AP 订单号: 70130577 Isolated Line lasermodule, direct green, 520nm, 0.2mW, 5V DC, 16x70mm, class 1 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-575-600 订单号: 70153873 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 180-315nm, protection levels D LB6 + R LB4, wavelength: >315-395nm, protection level DR LB4, wavelength: >575-600, protection level DI LB4, wavelength: >582-598, protection level I LB6, wavelength: >585-595, protection level I LB7, * Especially suitable for: Laser Orange 595nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE252-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111460 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 23.9° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R252 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DBI650-1-3-FA(12x40)-AP-C1800 订单号: 70138016 Isolated point laser module, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 12x40mm, Class 2, axial parallel 61.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE261-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118759 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 6,2° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R261 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-18(48X86) 订单号: 70161137 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 18mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |