DOE242-635-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7° with power s…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 1M |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 5° |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 400mm |
| Wire type | 24AWG, black, 3mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 5 - 40, typ 20mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | 2.5 mm DC socket (+ pole inner) |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 72g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-3(14x45)-C1500 订单号: 70105667 isolated red, line lasermodule, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 116.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD520-1-3(19x86) 订单号: 70150964 Dot Pointer green 1mW with CR123A, laser class 2 53.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-2.5-3(12x34) 订单号: 70100846 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 2.5mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 48.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R287 订单号: 70118674 Diffractive Optical Element DOE 1 Solid Line -PMMA - 8x1 mm 45.5° @660nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL650-5-3(9x25)4DEG 订单号: 70110029 Line lasermodule, red, 4°, 650nm, 5mW, 3V DC, 9x25mm, class 3R 15.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| NT-TT-12 订单号: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12x32)45-F200 订单号: 70108644 isolated linelaser, red, 650nm, 5mW 5V DC, 45 degree, 12x32mm, class 1, focus 200mm 57.90 EUR |