DH658-60-3(22x65)
isolated focusable dotlaser, 658nm, 60mW, 3V DC, 22x65mm, Laserclass 3B
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 850nm (infrarot) |
| Optical Power | 0.3mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.4mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 5.4 - 6.6, typ 6V DC |
| Operating Current | 5 - 20, typ 12mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 5g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LABEL-DIN-CLASS1-DE 订单号: 70110821 Safety Label german DIN EN 60825, Class 1, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-1-5(9x21)110-F1000 订单号: 70142273 Line lasermodule, red, 110°, 650nm, 1mW, 3-5V DC, 9x21mm, class 1 36.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R269 订单号: 70123272 Diffractive Optical Element DOE 10 Rings - PC - 8x1,2mm 51.4° @515nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-3(4x10)-ADJ 订单号: 70152685 Adjustable Dot laser, 650nm, 1mW, Focus adjustable in the range 10-20mm, Spotsize <0.04mm@15.1mm, 4x10mm, 3V DC 83.11 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R268 订单号: 70123265 Diffractive Optical Element DOE Circle - PC - 8x1,2mm 42.1° @488nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MI650-1-5(8x21)-F700-AP 订单号: 70110319 Isolated dot lasermodule, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2, axial parallel +/-2°, spotsize 1mm@700mm 51.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA520-3-3-F(12x55)-QCW 订单号: 70137668 adjustable isolated Dot lasermodule, green, 520nm, 3mW, 3DC, 12x55mm, class 3R, internal modulation 1kHz 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-3(16x45)30-F100-PL 订单号: 70131093 Isolated Cross lasermodule, red, 30°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, protection lens 71.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE218-635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70133981 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Cross - PMMA - 8x1mm 15° @640nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R218 104.96 EUR |