DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 405nm (blau) |
| Optical Power | 90mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Max. Mod. Frequency | 10kHz |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 100 - 350, typ 250mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | 2.1 mm DC socket (GND inner) |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 50g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max, Connector 2,1x5,5x9,5mm center negative |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH830-3-24(12X40)60DEG-F450 订单号: 70159837 line lasermodule, IR, 60°, 830nm, 3mW, 24V DC, 12x40mm, class 1, focus 450mm 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE206-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70110913 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 17x17 Dots - PMMA - 8x1mm 21° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R206 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE532-5-3-S(22x112)-F2000-AP 订单号: 70121605 DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 3R 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB660-5-24(15x60)45-ADJ-PWL 订单号: 70142334 Adjustable isolated line Laser, uniform line, red, 660nm, 45°, 5mW, 24V DC, 15x60mm, laser class 1M, with Powell Lens 420.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE233-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70110975 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 7 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 30° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R233 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE287-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119053 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R287 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-10-24(20x80)-PL-C1500 订单号: 70112757 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 1 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| D520-10-3(12x30)-DOE-PREVERSION 订单号: 70129298 isolated Dot lasermodule, green, 515nm, 10mW, 3V DC, 12x30mm, class 3R 184.79 EUR |