DOE250-520-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 29,3° with power…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 0.1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1mrad |
| Size of Laserdot | <0.6mm@0.3m |
| Operating Distance | 0.3m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 2000mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (300mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 30 - 100, typ 60mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | CON-USB-C |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 63g |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-16-5(10x30)-F100 订单号: 70116847 modulated isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 5V DC, 10x30mm, class 2, 200kHz, with external pcb, external cooling system required 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8X21)-ADJ-CON 订单号: 70191042 Adjustable isolated dot laser module, red, 650nm, 1mW, 3-5V DC, 8x21mm, Class 2, with 2.1mm DC hollow plug 46.97 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-1-3-FA(14x45)-F10000 订单号: 70116328 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, focus 10m 55.38 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12x32)45-F200 订单号: 70108644 isolated linelaser, red, 650nm, 5mW 5V DC, 45 degree, 12x32mm, class 1, focus 200mm 57.90 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-5-3-F(12x50) 订单号: 70112795 focusable isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 12x50mm, class 3R 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMDA850-8-3(22X65) 订单号: 70153408 isolated Dot lasermodule, infrared, 850nm, 8mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B, power adjustable (0-3V) 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD635-25-24(20x135)-M12 订单号: 70123661 isolated, adjustable Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 25mW, 24V DC, 20x135mm, class 2M, stainless steel housing, incl. Mounting 571.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-660-BOX 订单号: 70144888 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable arms, side protection for a wide field of view, CE certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print - Wavelength: 180-315nm, protection levels D LB6 + R LB4; Wavelength: >315-400nm, protection level DR LB4; Wavelength: >615-660nm, protection level DIR LB3 - Wavelength: >660-665nm, protection level DIR LB4; Wavelength: >665-715nm, protection levels D LB4 + IR LB5; Wavelength: 694nm, protection level IR LB7 - Especially suitable for: Laser ULTRAVIOLET 180nm and RED 660nm Includes: Wall holder for safe storage of laser safety glasses - Box made of ABS plastic - Patented tilt opening for quick and easy removal - Includes sticker for labeling the wavelength range - Mounting material for wall installation is included 1x Sticker with mandatory sign "Wear safety glasses" 1x Sticker for indicating hazards from optical radiation 336.05 EUR |