LE650-2.5-5(12x32)
isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 2.5mW, 5V DC, 12x32mm, class 1
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 30mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.6mrad |
| Fan Angle | 110° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 500mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 90 - 150, typ 110mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 28g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD520-1-3(22x106)-S-QCW 订单号: 70148022 Dot lasermodule, green , 520nm, 1mW, 3V DC, 22x106mm, class 2, internal modulation 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-10(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70144154 Mount for Lasermodul 10mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-5-3(8X26)60DEG-F1000-WP 订单号: 70153330 isolated linelaser, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 60 degree, 8x26mm, class 1, focus 1000mm, waterproof IP67 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R260 订单号: 70108170 Diffractive Optical Element DOE Viewfinder ( Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 21° @645nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-2.5-3(10x40)5DEG-F400 订单号: 70135572 Isolated line lasermodule, red, 5°, 650nm, 2.5mW, 3V DC, 10x40mm, class 2M 73.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC635-5-3-F(16x65)60DEG 订单号: 70109290 Focusable isolated Line lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 1 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD658-1-5(12.7x34) 订单号: 70116342 modulated Dot lasermodule, red, 658nm, 1mW, 5V DC, 12,7x34mm, class 2 85.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3-F(12X50)-CON 订单号: 70193152 Adjustable dot laser module, green, 532 nm, 1 mW, 3 V DC, Ø12x50 mm, Focus adjustable, Cable length 100 mm, Laser class 2M, with DC hollow plug 2.5mm 225.40 EUR |