DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 850nm (infrarot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 30mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 9.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE253-635-5-6(10x22) 订单号: 70112252 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 11 LINES - PC - 8x1,2mm 41°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R253 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE240-635-5-6(10x22) 订单号: 70112139 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:16 DOT Circle - PC - 8x1,2mm 11°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R240 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD450-30-24(20x135)-M12 订单号: 70127591 isolated, adjustable Dot lasermodule, blue, 450nm, 30mW, 24V DC, 20x135mm, class 3B, stainless steel housing, protection lens 595.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-30-24(40x210) 订单号: 70120622 isolated Line lasermodule, direct green, 90°, 520nm, 30mW, 24V DC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 588.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12X32)-PL-CON 订单号: 70159639 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 12x32mm, class 1, protection lens, DC-Plug 2.1mm 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE233-635-5-6(10x22) 订单号: 70112122 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 30°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R233 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI650-1.5-5(12x25)-C200 订单号: 70127263 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1.5mW, 5V DC, 12x25mm, class 3R, cable length 200mm 28.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MH808-350-5(22x65) 订单号: 70109023 modulated focusable isolated Dot lasermodule, infrared, 808nm, 350mW, 5V DC, 22x65mm, class 3B 277.23 EUR |