DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 405nm (blau) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 30° |
| Line Thickness | <0.04mm@40mm |
| Operating Distance | 0.04m |
| Optics | Powell Lens |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Opt. Power Stability at const. Temp. | <5% |
| Axial Divergence | ±1° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | fixed (40mm) |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Max. Mod. Frequency | 50kHz |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 9.5 - 10.5, typ 10V DC |
| Operating Current | 30 - 80, typ 50mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 70°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 20g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LABEL-DIN-CLASS2M-DE 订单号: 70114201 Safety Label german DIN EN 60825, Class 2M, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH850-30-3(16x45)-PL 订单号: 70102017 Line lasermodule, infrared, 90°, 850nm, 30mW, 3V DC, 16x45mm, class 1M 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-21(45x75) 订单号: 70115208 Mount for Lasermodul 21mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH670-4-3(12x32) 订单号: 70101843 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 670nm, 4mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 84.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH520-30-24(20x120)90-M12-ADJ 订单号: 70147681 Adjustable isolated Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 30mW, 24V DC, 20x120mm, class 2M, with connector M12 without cable, with outside winding, Pin4 for Modulation (TTL 1000 Hz) 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC532-5-24-F(20X80)60DEG-C180 订单号: 70159813 isolated line laser, green, 532nm, 60°, 5mW, 24 V DC, 20x80mm, class 1, adjustable focus, cable length 180mm 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB670-3-3(16x45) 订单号: 70101195 focusable isolated Dot lasermodule, red, 670nm, 3mW, 3V DC, 16x45mm, class 3R 52.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE216-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118858 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Square) PC - 8x1,2mm with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R216 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-3(16x45)30-F100-PL 订单号: 70131093 Isolated Cross lasermodule, red, 30°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, protection lens 71.34 EUR |