DH658-60-3(22x65)
isolated focusable dotlaser, 658nm, 60mW, 3V DC, 22x65mm, Laserclass 3B
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Fiber |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3R |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | 105 x 42 x 62mm |
| Material | aluminium |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5, typ 5V DC |
| Operating Current | 200 - 500, typ 350mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | 9 Pin D-Sub Male Connector |
| Operating Temperature | -10°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 7g |
| Fiber core diameter | Ø200µm |
| Fiber included | Ja |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS2M-EN 订单号: 70119596 Safety Label english DIN EN 60825, Class 2M, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDE940-1-5(12X40) 订单号: 70159554 Dot lasermodule, infrared, 940nm, 1mW, 5V DC, 12x40mm, class 1 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD520-1-5(16x50)60DEG 订单号: 70129953 line lasermodule, 60°, green, 520nm, 1mW, 5V DC, 16x50mm, class 1 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB670-2.5-3-FA(14x45) 订单号: 70120059 isolated Dot lasermodule, red, 670nm, 2.5mW, 3V DC, 14x45mm, class 3R, Round spot 136.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-3(6x20)-6000H 订单号: 70116120 Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 6x20mm, class 3R 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-50(8x21)-No-Driver 订单号: 70120714 Dot lasermodule, red, 650nm, 50mW, 8x21mm, class 3B, without driver, operating voltage depeneds on used laser diode 167.98 EUR |