F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1mm@300mm |
| Operating Distance | 0.3m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 500mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (300mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 30 - 110, typ 55mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 98g |
| Protection Class | IPIP 51 |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PLD635-4-3(12x34) 订单号: 70103731 isolated Dotline lasermodule, red, 635nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL635-5-4.5(9x20)90 订单号: 70138771 Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 5mW, 3-4.5V DC, 9x20mm, class 1 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-5-3(16x45) 订单号: 70103113 isolated Cross lasermodule, red, 80° +/- 10°, 650nm, 5mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 77.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC520-0.1-5-F(16x65)-QCW 订单号: 70119749 isolated adjustable line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 90°, 0.1mW, 5V DC, 16x65mm, class 1 436.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI650-1-3(8x26) 订单号: 70107128 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x26mm, class 1 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS4-IR-EN 订单号: 70119688 Safety Label english DIN EN 60825, Class 4, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F532-50-5(42x105x62) 订单号: 70141931 Fiber lasermodule, green, 532nm, 50mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 3R, FC connector, Fiber core diameter 200 µm, incl collimating optic 1,882.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE245-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111033 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R245 369.66 EUR |