DH658-60-3(22x65)
isolated focusable dotlaser, 658nm, 60mW, 3V DC, 22x65mm, Laserclass 3B
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 2mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 30° |
| Line Thickness | <0.5mm@0.1m |
| Operating Distance | 0.1m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (100mm) |
| Output Aperture | 6.8mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 55, typ 35mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 24g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Verticality | < ±0.5° |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE218-635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70133981 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Cross - PMMA - 8x1mm 15° @640nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R218 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)-F800 订单号: 70115512 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, class 2 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F532-10-5(42x105x62) 订单号: 70141924 Fiber lasermodule, green, 532nm, 10mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 3R, FC connector, Fiber core diameter 200 µm, incl. collimating optic 1,193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS2M-EN 订单号: 70119596 Safety Label english DIN EN 60825, Class 2M, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDE940-1-5(12X40) 订单号: 70159554 Dot lasermodule, infrared, 940nm, 1mW, 5V DC, 12x40mm, class 1 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD520-1-5(16x50)60DEG 订单号: 70129953 line lasermodule, 60°, green, 520nm, 1mW, 5V DC, 16x50mm, class 1 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB670-2.5-3-FA(14x45) 订单号: 70120059 isolated Dot lasermodule, red, 670nm, 2.5mW, 3V DC, 14x45mm, class 3R, Round spot 136.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-3(6x20)-6000H 订单号: 70116120 Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 6x20mm, class 3R 16.72 EUR |