DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 850nm (infrarot) |
| Optical Power | 0.7mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 2mrad |
| Size of Laserdot | 20mm@6m |
| Operating Distance | 6m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | VCSEL Diode |
| Axial Divergence | ±0.17° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 340mm |
| Wire type | 22AWG, PTFE |
| Focus | fixed (6.0m) |
| Output Aperture | 2.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Max. Mod. Frequency | 0.1kHz |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.7 - 10, typ 5V DC |
| Operating Current | 1 - 10, typ 6mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | 10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 5g |
| Stripping of wire | 10mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-3(16x45)-F1000 订单号: 70105346 isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, with protection lens 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-11(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70144161 Mount for Lasermodul 11mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-635-30-24(20X135)-M12 订单号: 70153750 isolated, adjustable DOE lasermodule, red, 635nm, 30mW, 24V DC, 20x135mm, class 3B, stainless steel housing, incl. Mounting, incl. DOE Viewfinder ( Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 21° @645nm 823.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-12(48X86) 订单号: 70160994 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 12mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL520-5-3(19x86)90 订单号: 70136081 Line Pointer green 90° 5mW with CR123A 69.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(12x34)-C1000 订单号: 70141702 Adjustable dot laser module, red, 650 nm, 0.4 mW, 3 V DC, Ø12x34 mm, Focus adjustable, Cable length 1,000 mm, Laser class 1 42.77 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-0.4-3(8x25)-C1000 订单号: 70142143 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 8x25mm, class 1, cable length 1000 mm 41.93 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD635-1-5(12.7x34) 订单号: 70116359 modulated, isolated, Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 12,7x34mm, class 2 100.76 EUR |