BALLHEAD-MOUNT-08(25x66)
Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 2mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 2.5mrad |
| Size of Laserdot | 7mm@5m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 127mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 3 - 5, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 30, typ 30mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -20°C - 65°C |
| Weight | 1.2g |
| Stripping of wire | 3mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-13(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70144185 Mount for Lasermodul 13mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE339-MDD905-4-3(12x38)-NT 订单号: 70139525 Modulated focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 905nm, 4mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, incl. DOE339 and power supply 403.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE354-635-5-24(16x62) 订单号: 70129182 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x62mm, class 2M, inkl. DOE R354 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R262 订单号: 70108194 Diffractive Optical Element DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 10° @532nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-PATIENT 订单号: 70190786 Patient glasses, full protection, universal fit, CE EN169 certified 17.56 EUR |