DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 25mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <2.5mm@5m |
| Operating Distance | 7m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 100 - 200, typ 140mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 98g |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-0.4-24(20x80)-F500 订单号: 70126990 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 0.4mW, 24V DC, 20x80mm, class 1 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC520-16-3-F(14x55)30-C5000-NT 订单号: 70151039 focusable isolated Line lasermodule, green, 30°, 520nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 2M, internal modulation 1kHz, cable length 5m, incl. power supply 420.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE980-20-3(10x20) 订单号: 70106350 focusable Dot lasermodule, infrared, 980nm, 20mW, 3V DC, 10x20mm, class 3B 97.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE223-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119367 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R223 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-5(16X58)5DEG 订单号: 70116588 isolated Cross lasermodule, red, 5°, 635nm, 2mW, 5V DC, 16x58mm, class 1 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-24-F(14X55)45-CON21 订单号: 70157659 focusable isolated Line lasermodule, red, 45°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x55mm, class 1, DC-Plug 2.1mm 133.53 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE287-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119053 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R287 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE241-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119176 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 21x21 DOTS - PC - 8x1,2mm 6.7° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R241 470.50 EUR |