F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 16mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.4mrad |
| Fan Angle | 30° |
| Line Thickness | 可调的 |
| Operating Distance | 8m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 25 - 70, typ 40mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 20g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| internal modulation frequency | 1kHz |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R348 订单号: 70135602 Diffractive Optical Element DOE 10 Lines (Rectangular) - PC - 8x1,2mm 48,5° @652nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD635-1-3(12x30.5)-C400 订单号: 70131031 focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 2, 400mm cable 20.92 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8x21)-AP 订单号: 70109979 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2, axial parallel 46.97 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-3-F(16x65)-QCW-DOE335 订单号: 70143102 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, for 8mm diffractive optics, with DOE335 (33000-Dot Pseudo-Random Pattern 45.9°x31.5°@645nm) 411.68 EUR |