DOE221-635-1-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE 1:72 DOT Circle - PMMA - 8x1mm 25°, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | expander |
| Wavelength | 830nm (infrarot) |
| Optical Power | 110mW |
| Laser Class | 3R |
| Fan Angle | 50° |
| Size of Laserdot | <400mm@0.3m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (300mm) |
| Output Aperture | 4.2mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 3, typ 3V DC |
| Operating Current | 140 - 180, typ 160mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 18g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-5(11x22)-AP 订单号: 70146684 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 11x22mm, class 2M, with flange 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PLM-1125 订单号: 70140545 Bracket for lasermodules with diameter up to D=12.5 mm, packed in a stable box for transportation 80.59 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB520-10-24-FA(20x80)F22000PL-WP 订单号: 70147056 isolated dot lasermodule, green, 520nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 3R, Water proof IP 67, Focal position 22000mm, cable length C5000 378.07 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-10-24(20x80)-PL-C1500 订单号: 70112757 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 1 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD980-80-3(22x65) 订单号: 70101478 focusable isolated Dot lasermodule, infrared, 980nm, 80mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B 140.25 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA635-8-24(20x95) 订单号: 70116601 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 8mW, 24V DC, 20x95mm, class 3B 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC520-1-3(10.5x31)-F10000-C127 订单号: 70129557 Dot laser, 520nm, green, 1mW, 3-5V DC, 10.5x31mm, class 2 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE342-520-5-3-F(16x65)-QCW 订单号: 70142280 Adjustable DOE lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 1, internal modulation, with DOE-DE-R342 (Cross 52°@ 515 nm) 369.66 EUR |