BALLHEAD-MOUNT-08(25x66)
Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.4mrad |
| Size of Laserdot | <6mm@10m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 400mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm², diameter 0.8mm max 1.00mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 3.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >2000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 10 - 40, typ 20mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 70°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 3.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Protection Class | IPIP 67 |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE240-635-5-6(10x22) 订单号: 70112139 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:16 DOT Circle - PC - 8x1,2mm 11°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R240 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE266-520-5-3-F(16X65) 订单号: 70195057 Adjustable isolated DOE laser module, green, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, Class 2M, incl. DOE R266 5° line 378.07 EUR |
![]() | |
|---|---|
| RP-CG520-10-24-F(20X90)50DEG 订单号: 70183016 focusable isolated Cross lasermodule, green, 50°, 520nm, 10mW, 24V DC, 20x90mm, class 2M 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE635-1-3-F-S(22x100) 订单号: 70119534 focusable dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 22x100mm, class 2, battery CR123A 133.53 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD405-1-3(14x45) 订单号: 70115505 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-5-5(22x90)110-F1500 订单号: 70140651 Line lasermodule, green, 110°, 520nm, 5mW, 5V DC, 22x90mm, class 1M, focus at 1.5m 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA635-8-24(20x95) 订单号: 70116601 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 8mW, 24V DC, 20x95mm, class 3B 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-520-1200-135DEG 订单号: 70159370 collimated isolated Line lasermodule, green, 135°, 520nm, 1200mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,260.42 EUR |