BALLHEAD-MOUNT-08(25x66)
Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 30° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 30mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 30mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 17.6g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70133844 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18.2° @645nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R215 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-5-F(14x45)-NT 订单号: 70107302 focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 1 131.01 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R266 订单号: 70110364 Diffractive Optical Element DOE Solid Line PC - 8x1,2mm 5° @633nm 49.50 EUR |
| KS-MOUNT-20(36X62)-MAGNETIC 订单号: 70160253 Magnetic mount for laser module 20mm, diameter 36mm, height 62mm, plastic, holding force 6.5 kg 18.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH830-3-24(12X40)60DEG-F450 订单号: 70159837 line lasermodule, IR, 60°, 830nm, 3mW, 24V DC, 12x40mm, class 1, focus 450mm 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB658-50-230(40x210)45 订单号: 70118537 isolated Line lasermodule, red, 45°, 658nm, 50mW, 230V AC, 40x210mm, class 3R,, incl. Mounting 604.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB850-15-5(16x45)10DEG-F300-POTI 订单号: 70119732 isolated cross lasermodule, red, 10°, 850nm, 15mW, 5V DC, 16x45mm, class 3R, focus 300mm, with potentiometer for output power regulation 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CA532-0.4-3(20x80) 订单号: 70104394 Isolated cross lasermodule, green, 90°, 532nm, 0.4mW, 3V DC, 20x80mm, class 1 294.03 EUR |