LFD635-5-3(12x30.5)
focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 60° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 3000mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 2 - 25, typ 10mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 98g |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH670-4-3(12x34) 订单号: 70101652 focusable isolated Dot lasermodule, red, 670nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-5-3(12x32)39DEG 订单号: 70107609 isolated Line lasermodule, red, 39°, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 73.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R288 订单号: 70123289 DOE Viewfinder - PC - 8x1mm 53° @ 650nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| NF-S-419424-1-16A 订单号: 70115031 Power Line Filter 16A 250V AC, 50/60Hz to protect Lasermodules from voltage peaks 144.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE218-635-1-6(10x22)-F1100 订单号: 70128970 DOE lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3-12V DC, 10x22mm, class 1, with DOE R218, Cross pattern, Focus 1100mm 73.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-3(8x21) 订单号: 70104264 Isolated point laser module, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 8x21mm, Class 1 36.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-7-3(12x34) 订单号: 70102031 isolated, dot lasermodule, red, 650nm, 7mW, 3V DC, 12x34mm, class 3B 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-15-5-F(22x80) 订单号: 70105438 isolated focusable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 15mW, 5V DC, 22x80mm, class 2 411.68 EUR |