DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 670nm (rot) |
| Optical Power | 2.5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.3mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 5% @ -10-45°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 2000mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 25 - 70, typ 45mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 35g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE251-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118780 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.6° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R251 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE635-16-5(12x32)45DEG-F3000 订单号: 70118582 Isolated line lasermodule, red, 635nm, 16mW, 45°, 5V DC, 12x32mm, laser class 2 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-12-5(40x100)120-M12-F3000 订单号: 70134728 Isolated Line/Cross lasermodule, green, 120°, 520nm, 12mW, 5V DC, 20x120mm, class 2M, with connector, Line and cross exchangeable 453.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE396-635-10-5-F(16X62) 订单号: 70184693 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 5V DC, 16x62mm, Class 2, including DOE-DE-R396 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-3(12x30.5) 订单号: 70104097 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R 21.76 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI532-5-3(16x60)-NOD-70110111 订单号: 70110111 Dotlaser, 532nm, 5mW, 3V DC, Class 3R, isolated housing, without driver, with screened cable (3x0.1mm²)length of 300mm 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119428 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-1-3(7x14)-ADJ-C50 订单号: 70107111 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 7x14mm, class 2 19.24 EUR |