F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 0.1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.4mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | 可调的 |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >6000h |
| Operating Voltage | 4.7 - 5.3, typ 5V DC |
| Operating Current | 30 - 60, typ 43mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| internal modulation frequency | 1kHz |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS4-IR-EN 订单号: 70119688 Safety Label english DIN EN 60825, Class 4, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-532-5-3-S(22x112)-AP 订单号: 70120073 DOE lasermodule with DOE R260 Viewfinder Circle + Cross, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 2 504.12 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DP635-0.7-5(10.6x12.2)-F50 订单号: 70140859 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.7mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 2 94.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8x21)-C180 订单号: 70106695 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2 28.49 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC850-5-3-F(14X45) 订单号: 70153811 focusable isolated Line lasermodule, infrared, 90°, 850nm, 5mW, 3V DC, 14x55mm, class 3R 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-1-12(12x45)-F100-AP 订单号: 70119930 Isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 12V DC, 12x45mm, class 2 115.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE247-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111057 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 25° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R247 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R258 订单号: 70108156 Diffractive Optical Element DOE 11x11 Dots PC 8x1.2mm 39.2° @635nm 49.50 EUR |