F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 5.4 - 6.6, typ 6V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 26mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 17g |
| Power Supply | Power Supply 6V DC with 2.1x.5.5mm Connector |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LABEL-DIN-CLASS2-DE 订单号: 70110838 Safety Label german DIN EN 60825, Class 2, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| EJ830-110-3(9.5x28)-AWL 订单号: 70123968 isolated expander laser, infrared, 830nm, 110mW, 3V DC, 9,5x28mm, class 3R 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE280-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118841 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 60° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R280 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-3(14x45)-F150 订单号: 70116052 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 115.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE265-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111224 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 1:19 Dot Line PC 8x1.2mm 13,3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R265 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI670-5-3(8X21) 订单号: 70158854 Dot lasermodule, red, 670nm, 5mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 68.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-7-5(12X40)30DEG-F400 订单号: 70181210 line lasermodule, green, 30°, 520nm, 7mW, 5V DC, 12x40mm, class 2, focus 400mm 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH532-20-24(20x80)-F1600-M12 订单号: 70126983 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 403.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R231 订单号: 70124132 Diffractive Optical Element DOE 101 x 101 DOTS - PC - 8x1.2mm 7.4° @660nm 49.50 EUR |