LE650-2.5-5(12x32)
isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 2.5mW, 5V DC, 12x32mm, class 1
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 658nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Beam Diameter | 1.8mm |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 150mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Max. Mod. Frequency | 100kHz |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 15 - 30, typ 20mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 18g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3-F(12X50)-CON 订单号: 70193152 Adjustable dot laser module, green, 532 nm, 1 mW, 3 V DC, Ø12x50 mm, Focus adjustable, Cable length 100 mm, Laser class 2M, with DC hollow plug 2.5mm 225.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-50-230(40x210) 订单号: 70112764 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 50mW, 230V AC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 495.80 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE244-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111385 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 13x13 DOTS - PC - 8x1,2mm 5.3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R244 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-13(48X86) 订单号: 70161007 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 13mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDI650-5-5(10x26)-C250-CON 订单号: 70142150 dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 5V DC, modulated, 10x26mm,class 3R, with fitting connectors for Arduino 18.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-DD635-5-24(16x65) 订单号: 70132960 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 2M, incl. DOE-R-215, Viewfinder pattern 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH660-40-24(32x115)110-PWL-M12 订单号: 70134759 Isolated Line lasermodule, red, 110°, 660nm, 40mW, uniform line intensity, Powell lens, 12-24V DC, 32x115mm, class 2M, with M12 connector 672.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMH650-5-5(14x45) 订单号: 70112924 modulated focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 3R 201.60 EUR |