DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.4mrad |
| Beam Diameter | 3mm |
| Size of Laserdot | <3mm@5m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Axial Divergence | ±0.6° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Output Aperture | 3.5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Battery | LR44/AG13 alkaline battery, 1.5V |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 21g |
![]() | LABEL-DIN-CLASS2-DE 订单号: 70110838 Safety Label german DIN EN 60825, Class 2, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ650-0.7-3(4x15)-70129496 订单号: 70129496 smallest red laser module 55.38 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F640-0.2-4(6.5x25) 订单号: 70127270 Fiber lasermodule, red, 640nm, 0.2mW, 4V DC, 6x25mm, class 1 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-620-700-04 订单号: 70189926 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable temples, CE-certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 620-700nm, Protection levels D LB5 + IR LB8 LP Especially suitable for: Laser Red 635nm, RED 650nm 119.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-635-5-6(10x22) 订单号: 70112085 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R215 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFBAT-AA03-CON2.5 订单号: 70116243 Batterypack with DC Connector 2,5mm, Output: 3V DC, incl. 2 x AA cell 10.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE219-635-10-5-F(16x62) 订单号: 70138177 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 10mW, 5V DC, 16x62mm, class 2M, inkl. DOE Kreis - PMMA - 8x1mm 31,2° @592nm 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFBAT-AA03-CON2.1-C1000 订单号: 70191004 Battery pack with DC connector 2.1mm (GND inside) and cable length 1m, 3V DC, incl. 2 x AA battery 14.20 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-22(48X86) 订单号: 70161205 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 22mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |