BALLHEAD-MOUNT-08(25x66)
Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 405nm (blau) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 90, typ 60mA |
| Operating Temperature | 0°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-4-3(12x34)-F10000 订单号: 70149135 line laser, green, 10°, 520nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 1M, line width <4mm@10m 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE354-635-5-6(10X24) 订单号: 70181517 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW,DOE Square Grid 10x10 Lines 38.7° @660nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R354 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH660-50-5(26x105)110-F1500 订单号: 70140668 Line lasermodule, red, 110°, 660nm, 50mW, 5V DC, 26x105mm, class 2M, focus at 1.5m 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ650-2-3(4x15)-F5000-C127 订单号: 70129489 Micro Dot Lasermodule, red, 650nm, 0.7mW, 3-5V DC, 4x15, class 3R 54.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-13(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70144185 Mount for Lasermodul 13mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE339-MDD905-4-3(12x38)-NT 订单号: 70139525 Modulated focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 905nm, 4mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, incl. DOE339 and power supply 403.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE354-635-5-24(16x62) 订单号: 70129182 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x62mm, class 2M, inkl. DOE R354 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R262 订单号: 70108194 Diffractive Optical Element DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 10° @532nm 49.50 EUR |