LFD635-5-3(12x30.5)
focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 6 - 50, typ 30mA |
| Battery | CR123A Lithium Battery, 3V 1400mAh |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 88g |
| Verticality | < ±0.5° |
![]() | LABEL-DIN-CLASS1-DE 订单号: 70110821 Safety Label german DIN EN 60825, Class 1, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD405-1-3(14x45)-CON 订单号: 70133332 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, with 2.5mm connector 110.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-25-3(25x60) 订单号: 70103038 Dot lasermodule, green, 532nm, 25mW, 3V DC, 25x60mm, class 3B 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB650-1-3-FA(14x45) 订单号: 70100259 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE286-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119039 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R286 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI635-5-5(12x34) 订单号: 70109597 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 12x34mm, class 3R 69.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E650-12-3(43x175)APT30 订单号: 70102420 isolated Expander lasermodule, red, 650nm, 12mW, 3V DC, 43x175mm, class 3R 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE250-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118926 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 29,3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R250 470.50 EUR |